Alarm: Aluminium en Alzheimer. Kan silicium de schade beperken?
Onder redactie van Dr. Gert Schuitemaker

Onder redactie van Dr. Gert Schuitemaker
1 min
Dit artikel is openbaar en gratis te lezen
Dit artikel is openbaar gesteld, zodat deze door iedereen te lezen is. Om onbeperkt ook alle andere betaalde artikelen te kunnen lezen, neem dan via onderstaande knop een abonnement.
Artikel uit ORTHOmoleculair Magazine nr.2, 2016 [4 pagina´s]
Neurotoxine in voeding, water, lucht en vaccins
Aluminium wordt al jarenlang in verband gebracht met de ziekte van Alzheimer. De meest actieve onderzoeker op dit terrein is zonder twijfel de bioloog dr. Chris Exley van de Britse Keele University. Exley werkt inmiddels aan de ontwikkeling van een remedie: siliciumrijk mineraalwater.
‘Kijken we naar bijen met de ziekte van Alzheimer?’ Met die vraag eindigde afgelopen zomer een persbericht van de Britse Keele University.
Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief en blijft op de hoogte van het laatste orthomoleculaire nieuws.